Profil Vítame Vás na stránke firmy

PARTNER-PAPIER s.r.o.

Ponúkame Vám široký výber papierových tašiek s potlačou alebo bez potlače, ktoré Vás budú prezentovať v tej najvyššej kvalite. V danom obore máme prax už viac ako 28 rokov. Spoločnosť PARTNER-PAPIER s.r.o. bola založená v roku 1991 so zameraním na distribúciu papiera pre ďalšie spracovanie a výrobkov z papiera koncovému odberateľovi. Poskytujeme odborné konzultácie za účelom dosiahnutia správnej voľby pri výbere papierovej reklamnej tašky. Obchodné názvy papierov pre ďalšie spracovanie sú definované tu:
  • Advantage MG High Gloss white kraft paper
  • MG Brown kraft paper
  • Calendered paper
  • Advantage MG Flex white
  • Advantage MG Flex white Plus
  • Advantage Smooth white paper
  • Advantage Suprakraft white paper
  • Greaseproof white paper

Sklad Papierové tašky doručujeme nasledujúci deň od prijatia objednávky alebo sa vydávajú v ten istý deň zo skladu cargo-partner SR s.r.o., Kopčianska 92, 852 03 BA (Petržalka). Predaj tovaru pre platcov DPH s 0% DPH sa realizuje cez našu prevádzku v Českej republike PARTNER-PAPIER s.r.o. Rodinova 691/4, 695 01 Hodonín, IČDPH CZ682914902. Objednanie tovaru s 0% DPH si uplatnite v nákupnom košíku odoslaním objednávky alebo emailom. Tovar s 0% DPH expedujeme alebo pripravíme k odberu do 24h.
Mapa do skladu

Symbol recyklácie

Baliaci papier

a výrobky z našej ponuky pre stravovanie vrátane farieb sú určené na balenie potravín a spĺňajú hygienické normy pre ich použitie v priamom styku s potravinami podľa normy DIN EN 646:2006. Papier je certifikovaný úradom pre schvaľovanie jeho nezávadnosti pre priamy styk s potravinami v Nemecku:

ISEGA ISEGA Forschungs und Untersuchungs Gesellschaft mbH
Zeppelinstrasse 3-5
63741 Aschaffenburg.
www.isega.de

Ponúkané výrobky sú recyklovateľné a spĺňajú podmienky pre ochranu životného prostredia v súlade so zákonom o odpadoch SR.

Ponúkame Vám reklamné papierové tašky s potlačou, luxusné papierové tašky s lamináciou matnou alebo lesklou s držadlom plochým, bavlneným alebo saténovým. Potlač realizujeme flexotlačou, sieťotlačou alebo ofsetom.